| iaskalotofquestions a întrebat:

Hei, lume. Deci, in curand voi avea balul bobocilor, si am nevoie de o coafura care sa mi se potriveasca si pe care sa o pot face rapid. Deci, am parul ondulat, lung pana deasupra bustului, dar nu conteaza ca e ondulat, il pot face cu usurinta drept.
Problema mea de baza e ca am capul mare! Deci si fruntea e lata, si inalta. Am un breton pe o parte, dar de la dans transpir si am nevoie de o coafura care sa imi stea bine cu bretonul prins, pentru ca altfel se ingrasa si se lipesc firele intre ele, va fi un adevarat dezastru! Si m-am saturat sa stea rau, si nici nu vreau sa stau toata ziua pe canapea.
Vreo idee ce as putea incerca. A si da, am fata patrata.

1 răspuns:
| Krissuu a răspuns:

Te.as sfatuii sa iti faci un coc simplu la spate pentru a iti lumina fata sper ca am fost de ajutor