| Alexax3Alle a întrebat:

Hei...Nu mi se mai stinge laptop-ulstraight face. Dau shut down degeaba ca nu se inchidesad... De ce oare?:-s

5 răspunsuri:
| Gipsy a răspuns:

Si eu am mai patit cu pc-ul meu.
Poate este prea incarcat.
Inainte sa dai shut down inchide mesengerul si toate programele de acolo din bara de start jos dreapta.

Eu asa fac de fiecare data si merge.

neluL
| neluL a răspuns:

Pai trebuie sa-ti apara si ceva acolo! O fereastra de exemplu
http://forum.softpedia.com/index.php?act=attach&type=post&id=423062 Fa un print screen la Task manager si posteaza-l undeva si apoi da-mi si mie un link sa vad!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de doua ori. Nu stiu de ce. Eu am avut rabdare, am apasat pe mai multe butoane (esc, altf4, pe cel care il deschid etc.) si pana la urma s-a inchis.

| Ladybuug a răspuns:

Poate e blocat. Daca vrei neaparat sa-l inchizi, scoate-i bateria si inainte fi atenta sa nu fie incarcatorul in el ca nu se va inchide.

| herbalist a răspuns:

Scoate i bateriarolling on the floor