| NimeniSiAtat a întrebat:

Cand dau Shut Down la laptop nu se stinge, ce-i de facut?

Răspuns Câştigător
| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

In primul rand ar fi bine sa faci o scanare cu antivirus, poate sau cu siguranta ai ceva pe computer.
In al doilea rand, scoate-i bateria pentru 30 de secunde si incearca din nou, vezi daca se inchide sau nu.

Bafta!

| NimeniSiAtat explică (pentru YoungCaesar):

I-am scos bateria pentru ceva timp si acum merge normal, mersi.

4 răspunsuri:
| NimeniSiAtat explică:

Are windows 7, am uitat sa mentionez.

| Trandafirii a răspuns:

Paii, banuiesc ca e blocat, sau ceva virusat, dar mai bine ar fi sa te duci si sa repari la reparare de calculatoare, nu costa mult, sau celutin sa intrebi acolo

| Adminul000 a răspuns:

Daca nu se stinge laptop-ul sigur are 1 virus sau e o satare gresita instaleaza un antivirus eu recomand Bitdefender
Sper ca teamajutat cu ceva! Funda daca vrei