| Alexax3Alle a întrebat:

Hei...Nu mi se mai stinge laptop-ulstraight face. Dau shut down degeaba ca nu se inchidesad... De ce oare?:-s

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai trebuie sa-ti apara si ceva acolo! O fereastra de exemplu
http://forum.softpedia.com/index.php?act=attach&type=post&id=423062 Fa un print screen la Task manager si posteaza-l undeva si apoi da-mi si mie un link sa vad!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de doua ori. Nu stiu de ce. Eu am avut rabdare, am apasat pe mai multe butoane (esc, altf4, pe cel care il deschid etc.) si pana la urma s-a inchis.

| Ladybuug a răspuns:

Poate e blocat. Daca vrei neaparat sa-l inchizi, scoate-i bateria si inainte fi atenta sa nu fie incarcatorul in el ca nu se va inchide.

| herbalist a răspuns:

Scoate i bateriarolling on the floor

| Gipsy a răspuns:

Si eu am mai patit cu pc-ul meu.
Poate este prea incarcat.
Inainte sa dai shut down inchide mesengerul si toate programele de acolo din bara de start jos dreapta.

Eu asa fac de fiecare data si merge.