| alinutzu98 a întrebat:

Hei pe metin2ro sti ca inainte era grota exilului mai este.ca acum arata catacomba diavolului ca trealar.stiti mai este bera-setoau dragonu ala de gheata si vrajitoarea de gheata sau nu mai sunt si este catacomba diavolului.va rooog mult vreau sa inteleg.dau funda.sau sunt amandoua.scz categoria

Răspuns Câştigător
| HaZaRd77 a răspuns:

Pai Grota Exilului si Catacomba Diavolului sunt una si aceeasi doar ca or schimbat numele Bera mai este vrajitoarea de gheata si dragonul negru apar destul de rar