| Andreeauta a întrebat:

Hei! Peste 2 săptămâni merg intr-o excursie la Iași.
1. Câți bani sa-mi iau?
2.sa mă așez mai în fata sau mai în spate (merg cu autocarul )
3.sa-mi iau mai multa mâncare sau mai putina?
4.sa.mi iau colanți sau blugi?
5.sa-mi iau geaca sau vesta?
6.sa-mi iau tricou sau bluza?
7.sa-mi iau balerini sau teniși?
Funda

Răspuns Câştigător
| AndreeaTini a răspuns:

1- în jur de 100 de lei
2- stai în față
3- depinde cât mănânci tu, eu la ultima excursie mi-am luat multe fructe şi 3 sandwish-uri, am mers la Mc şi tor mi-a fost foame deci poate e mai bine sa iei mai multa
4- blugi
5- geaca
6- tricou, dar poti avea si o bluza de schimb
7- tenesi ca e posibil sa mergi mult

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

1. Vreo 150 de lei pentru siguranta.
2. Cel mai bine ar fi sa stai mai in fata.
3. Poti sa iti iei pentru siguranta un sandvis si o sticla cu suc.
4. Blugi
5. Geaca
6. Tricou
7. Tenesi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebarile 1 si 3 sunt irelevante avand in vedere ca nu ai zis cat stai.

Intrebarea 2...in fata daca ai rau de masina

Restul intrebarilor sunt irelevante, chiar esti incapabila sa te imbraci singura?

| R0R0 a răspuns:

1) Depinde cat timp stai si daca va opriti undeva (in afara de locul in care planuiti sa ajungeti)
2) Mai in fata (daca iti este rau)
3) Mai putina (e cald afara, nu o sa reziste mult. Poti sa iti pui niste cornuri eventual)
4) Blugi
5) Vesta
6)Tricou
7) Balerini
PS: La intrebarile 4-7 depinde de vreme.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

1. Cât crezi tu că vei folosi.
2. Faţă.
3. Puţin mai multă. Nu se ştie când ţi se face foamelaughing
4. Blugi
5. Geacă
7. Tenişi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia toată casa, să fii sigură că n-ai uitat nimic.