| ionica56 a întrebat:

HEi prieteni am o intrebare joi adica maine as vrea s a merg la un film

The Karate kid. credeti ca au voie sa mearga copii de 12 app 13 si 13 ani. neinsotiti de un adult? Biletul este 12 lei si cel redus este 10. LA elevi si studenti li se face reducere?laughing

Funda:X

Răspuns Câştigător
| Anonima_8669 a răspuns:

Ft da au voie si copii. a fost varmea eri si are 12 ani...noi avem 13.

si da este redure 1 leu!

nu zice nimeni nimica regula e: sa nu facem zgomot in timpul filmului

funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| ionica56 explică:

Pai este trailer.

| joker50 a răspuns:

Depinde ce film este animatie, aventura, actiune, comedie. dar nu cele horor sau alte filme care au voie oameni cu mai mut de17 ani