| aRiianaa a întrebat:

Hei. Se apropie Ziua indragostitilor. Va rog dati`mi niste ideei de cadouri specifice love struck dau funda si puncte :* mersi

Răspuns Câştigător
| DeEa_2103 a răspuns:

Pai ai putea sa iei de exemplu un ursuletz pe care sa scrie ceva dragut cum ar fi te iubesc i love you si chestii de genu, ai putea sa personalizezi un obiect cum ar fi o cana tricou cu o poza sau ceva dragut, sau o rama foto cu o poza a unui moment special sau un obiect facut de tine care sa aiba o semnificatzie importanta

2 răspunsuri:
| SorynaSweet a răspuns:

Da asa e! DeEa a dat raspunsuri bune happy faza cu ursuletul de plus e un cadou f.frumos, care se da chiar intre indragostiti happy eu asta te'as sfatui sa'i iei UN URSULET SAU o inima URIASA cu I LOVE YOU maree happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un sfat iti spun sincer ca iubituluin meu in fiecare an de ziua indragostitilor eu ii spun ca il iubesc si ca no sal parasesc niciodata si sincer merge mereu, incearca poate o sa mearga