| IngerasIngeras2013 a întrebat:

Hei..stiti cum pot sa sterg mai multe mail-uri pe yahoo odata, am foarte multe de la facebook si ma incurca! Va-asi fi recunoscatoare daca mi-ati putea spune cum sa le sterg pe toate odata, ca mi-ar luat prea mult timp sa le sterg pe fiecare in parte! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Da, se poate. Uite, am uploadat o poza ca sa vezi pe ce trebuie sa apesi (este incercuit cu rosu): http://tinypic.com/view.php?pic=n17yx2&s=5 apoi apesi delete si gata :)

1 răspuns:
| IngerasIngeras2013 explică (pentru DaReZon):

Multumesc mult happy