| bluuuu a întrebat:

am 12 ani, iar mama mea mi-a cumparat o pereche de pantofi. adica in fata arata la moda, dintr-o parte bocanci, iar din spate papuci din ani 80. sunt foarte frumosi daca te uiti la ei din fata. iar dintr-o parte si din spate arata ft urat si nu-mi place. si mama ma pune sa merg cu ei la scoala... daca va trebui sa merg cu spatele sa nu vada colegi ce port? nu stiu ce sa fac ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Hei, nu-ți mai face atâtea probleme despre ce vor spune colegii tăi. Dacă vor spune ceva, lasă-i să spună, să nu-ți pese. Și eu, când eram mică, am avut aparat dentar, l-am purtat 5 ani de zile, la fel, au început colegii să facă tot felul de glume proaste, dar ce puteam face, decât să nu îmi pese? Sunt probleme mult mai importante decât să îți faci griji de ce vor spune unii și alții.

1 răspuns:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ii zici mamei tale pur si simlu ca nu vrei sa ii porti sau ca iti sunt prea mari.sau prea micistraight face