| AndreeaRlx a întrebat:

Hei TPU, am auzit că ceaiul de ghimbir este bun pentru slăbit.
De unde pot achiziţiona rădăcină de ghimbir? Nu ceai.

Fundă (:

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am vazut in kaufland..cauta si tu
O zi bunahappy

| ElenaSA a răspuns:

De la Cora, Carrefour.Mai bine iei o bucata doua si nu la cutiuta pentru ca se strica repede.

| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa slabesti cu adevarat iti recomand sa mamanci cat mai multe fructe si legume, sa bei cate un pahar cu apa calda cat poti tu de fierbinte si sa faci mini o ora de sport pe zi.

| SashaS a răspuns:

Buna! Zilele trecute am fost in Kaufland si mama mea mai mereu cumpara de acolo radacini de ghimbir si a zis ca sunt super bune pentru slabit.
Nu costa mult pana-n 5 lei o radacina parca.
Nu prea e bun la gust, tinand cont ca nu ai voie sa-l bei cu zahar da' e bun de slabit.
Bafta la slabit! :*