| Bemineever a întrebat:

Hei TPU.Am nevoie de ajutor.Sunt clasa a 7a, trec pe a8a.La liceu vreau sa intru la Dinu Lipatti in Bucuresti.Nu prea am cunostinte in muzica,in afara de pian si chitara, pe care le manuiesc cat de cat bine.Stiti in ce consta examenul de admitere[inscriere]pentru clasa a 9a? Care este media generala cu care se intra? Ce trebuie sa recit sau sa cant, care sunt probele pentru "Arta Actorului" sau sectia canto-clasic or instumental.

Răspuns Câştigător
| nastasevioleta a răspuns:

Ar trebui sa intrebi pe cineva care e deja in liceul Dinu Lipatti.Cunosc eu pe cineva, iti dau facebooku' ei, o adaugi si o rogi frumos sa te ajute cu raspunsurilebig grin

1 răspuns: