| Mada_Madalina_1998_av2e a întrebat:

Am nevoie de niste nume de pagini originale, care nu au mai fost folosite.Imi puteti da cateva?

Dau o funda mare!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Beautiful and young

stay with me

| iflirius a răspuns:

Daca te referi la o pagina de facebook, degeaba ai un nume diferit daca postarile sunt aceeasi. daca vrei o pagina originala, ideea ei trebuie sa fie alta decat celelalte gen " postam aici glume 2008 si pantofi de pe google images".
Mai bine ti-ai deschide un blog si i-ai face pagina de facebook ca sa il faci mai cunoscut. Eu asa as face in locul tau.
dar totusi o sa iti dau ceva nume daca tot...laughing

Symphonic Words

White wings

Queen of nothing

SAU alege ceva intr-o limba mai putin folosita gen franceza sau germana. laughing
oricum, ideea paginii conteaza.

| bbu2eugen a răspuns:

Sarutul iubirii

| Lallixd a răspuns:

Love is an evil thing, forever yours, vintage, cool teenger, roar you. funda? :3