| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor. Da-ti-mi o idee despre o tema pe care sa o folosesc intr-o compunere la romana, profesoara ne-a spus sa alegem orice tema numai sa folosim niste cerinte spuse de ea in compunere si sunt in pana da idei.

Funda! :*

2 răspunsuri:
| ciribist a răspuns:

Pia poti sa faci o compunere despre o intamplare in padaure cand ai mer cu prieteni si ai dat peste multe animale sau intr-un parc de distracti sau chiar la ziua ta de nastere fi creativ

| Gabrielaa90 a răspuns:

Ai putea să facii o compunere despre prietenie sau copilărie.