| Didixu a întrebat:

Am o intrebare c-am stupida ce-i drept dar o pun..Am falcute si nu stiu cum sa scap de elesadAre cineva vreo sugestie? Nu am barbia dubla doar ca intr-adevar sunt putin plinuta dar tin acum o cura..Credeti ca daca voi slabi la corp imi vor scadea si falcutele? Astept sugestii

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Da,iti vor scade si falcutele, dar acum depinde si ce varsta ai. Daca esti in perioda ade crestere nu e momentul sa tii o dieta.Lucrurile se regleaza de la sine.Stai linistita nici eu nu sunt..."scandura"

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Da daca tii cura iti vor scade si falcutele asta dac anul ai falci si sunt doar falcute daca ai falci o sa scada si o sa devinsa falcute, mai bine bagati limba in gura cu altu sa vezi ca nici nu mai simti falcutele dragutele.