| k1duţul a întrebat:

Am o prietenă de care îmi place de ea. Dar este 2 probleme. 1) Este m-ai mare decât mine cu un an. 2) M-ai mulţi băieţi se "bat" pentru ea!laughing ( M-ai mari / M-ai mici ). Ei, m-am trezit într-o zi că mi-a scris că: ţie îţi place de mine? Eu:... Aşa şi aşa Ea: m-ai mult pe un da? Eu:...Da. Apoi, după o oră, m-am gândit la nişte lucruri extrem de proaste: mă gândeam: oare când va veni momentul să ne despărţim cum ar fi? etc. şi eu cum de am avut " mii de emoţii", am luat o decizie extrem de proastă : I-am spus că vărume-o i-a scris că da, şi eu am vrut să zic că nu..etc! şi acum suntem prieteni buni. Dar acum.sad

5 răspunsuri:
| k1duţul explică:

Scuzaţi-mă : Dar sunt* două probleme! :

| William a răspuns:

Lasa fetele si invata sa scrii.

| MenInShadow a răspuns:

Impresioneaza-o invatand sa scrii, si mai ales, daca vorbesti cum scrii, iti pierzi toate sansele.

| corolav a răspuns:

K1duțul-e, tu ești cumva școlar?

| Idc12345 a răspuns:

Doamne,in ce hal scrii straight face