| Danyel129 a întrebat:

Salut TPU. Am o problema cu sunetul la pc. Ieri mergea totul bine, mergea sunetul dar astazi cand am venit de la scoala am intrat pe youtube sa ma uit la cineva si vad ca nu am sunet. Nu stiu de ce.Am driver-ul instalat dar cand incerc sa ascult ceva nu merge, boxele sunt bagate. Poate sa ma ajute cineva? Dau funda daca merge.

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

In dreapta jos mai ai iconita pentru audio? ai putea incerca sa reinstalezi driverul audio. daca nu stii cum intreaba si ti se va raspunde

8 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Vezi daca ai mufele de la boxe bagate. uita-te sa nu ai sonorul oprit...

| Danyel129 explică:

Am rezolvat problema. Problema era la driver de la sunet asa ca l-am reinstalat si acum merge.

| georgetzop a răspuns:

Verifica cablurile daca sunt bagate corect, daca nu sa nu fie placa de sunet

| nanalicious a răspuns:

S-a stricat difuzorul saU boxele! Intreaba un specialist! Funda?

| Danyel129 explică (pentru nanalicious):

Nu s-a stricat nimic. Daca se strica boxele nu mai erau aprinse.

| merymaria a răspuns:

Vezi daca cablul cu sunetul este pus unde trebuie.in general este in spatele unitatii.Succes

| cuichicichi a răspuns:

Salut.incearca sa redai ceva audio intr-un media player daca iti merge nu ie nici o problema din pc sau altceva, s-ar putea sa nu se incarce bine si mie mi s-a intamplat si am fost nevoit sa reinstalez browser-ul