| Airmax a întrebat:

Problema Youtube. Nu mi se incarca video-clipurile de cateva zile. Am reinstalat Java si Flash Player, am incercat cu Google Chrome, Opera, Mozilla. Totul in zadar. Cand dau sa ascult o melodie sau ceva. imi apare negru in loc de videoclip si ramane asa. M-am uitat si la mai multe raspunsuri de pe TPU cu aceeasi problema, dar n-au avut nici un efect. Multumesc!

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Ai instalate driverele video? Ce fel de Windows ai? Iti merge video pe alte siteuri?

| Airmax explică (pentru VladGH):

Driverele video sunt instalate, Windows 7 Ultimate, imi merge pe alte site-uri. doar pe youtube nu vrea si gata.