| LuminitaRoz a întrebat:

Am o stare atat de confuza, nu stiu daca il plac sau nu. E drept,ma gandesc destul de mult la el. Aproape tot ce fac trebuie sa aiba putina legatura cu el. Dar totusi nu inteleg ce se intampla. El se poarta frumos cu mine, glumeste..etc. Aseara imi era frica sa nu ma placa si i-am zis ca e cel mai bun prieten al meu si s-a bucurat. Acum,am momente cand ma port frumos cu el si momente in care sunt foarte rea, rece. Este corect ceea ce fac? straight face

Răspuns Câştigător
| Cupcake69 a răspuns:

Asa ma comport si eu cu cel mai bun prieten al meu. dar nu il plac happy..Deci nu neaparat il placi. Poate doar il consideri un prieten foarte bun, ca mine happy.

3 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

E destul de ciudata situatia, dar eu cred ca iti place de el. Si eu ma comport cam asa cu acel *el* de care imi place, chiar daca nu e din aceeasi clasa cu mine.

| LastMimzy a răspuns:

Esti confuza, insa e posibil sa confuzi o buna prietenie cu indragosteala sau invers.

Poti pune un alt prieten sa il intrebe pe cine place.(fara ca el sa stie ca tu vrei sa aflii)

Multa bafta!

| BlahBall a răspuns:

Nu e chiar ok reactia ta. Dar ai dreptate, esti cofuza. Incearca sa vezi cum ti-e fara el cateva zile, apoi o sa iti dai seama ce simti.