| Amma196 a întrebat:

Hei TPU, am si eu nevoie de ajutor. Am un telefon Samsung Corby si vreau sa-l vand. Telefonul are cam un an, e in perfecta stare are card de memorie, cablu de date, incarcator. Imi puteti spune si mie un pret orientativ? Dau fundita :*. Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| dizu a răspuns:

Si eu am corby, pai daca e cu taci 350lei daca e cu taste 200lei. happy
fundita daca te-am ajutat

| DanaCristina a răspuns:

Depinde de pretul cu care l-ai cumparat tu. Eu l-as vinde cu un milion mai putin decat pretul initial. fundita? big grin