| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cine are poze cu Cristina Ciobanasu si Vlad Gheraman foarte rare adica le primeste de la ei sau ceva de genu? Adaugati id : mariaoprea96! Va rog! Am mare nevoie pentru ca am o pagina dedicata lor!

Răspuns Câştigător
| Constantin_Andreea_1994_aNe8 a răspuns:

Daca vrei poze rare cautai pe cei din Lala band pe facebook si poti sa ii rogi sa iti dea poze, uni asa fac, eu nu am poze rare imi pare rau sad

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Tu crezia ca cei doi actori vorbesc cu oricine, sau dau poze la straini? Gandeste-te mai bine! Ceea ce exista pe net, atat este.