| DyXy05 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare e cam prosteasca...
ce e cu ziua asta de 15 vineri?

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.winking
Cred ca te referi la vineri 13, nu vineri 15. Ei bine, stii ca se spune ca zilele de 13 sunt cu ghinion...
Treaba cu VINERI 13 vine de la un film de groaza foarte tare ( asa se numeste).Iti sugerezi sa il urmaresti ca sa iti dai seama in detaliu. laughing
Te pup.

| Bogdanel97 a răspuns:

O zi ca oricare alta dupa parerea mea. Se zice ca 13 is zile cu ghinion si mai ales daca se intampla sa fie si vineri. Eu nu cred. Uita-te la 13th Friday poate intelegi mai bine ce ii cu ziua asta de vineri. laughing

| Daydream a răspuns:

E 13. Se zice ca zilele de 13 is ghinioniste, mai ales daca ele cad vineri.

| AnotherOne02 a răspuns:

Vineri 13 e o zi ca oricare alta.