| Pissikutza a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Cum pot sa bag pozele de pe telefon pe calculator? Am cablu usb si cand bag cablu in telefon si in calculator imi apare ceva jos si cand dau click pe el imi apare : Usb Root Hub (2 ports )

Hid Non - User Input Data Filter (KB 911895)

Unknown Device (Si asta imi apare negru ingrosat)

Telefonul este marca Samsung

Pentru cel mai logic raspuns dau FUNDA! Merssi

Cablu e bun, e compatibil pentru`ca am mai bagat poze cu el pe calculator dar acum am uitat unde sa dau sa activez. asa mi-a aparut prima data si la telefonul meu si nu stiu unde am dat sa accesez si deacum imi merge. dar chiar nu stiu unde sa dau. va rog ajutati`ma dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Intra la setarile telefonului si da-i optiunea pentru usb.
Succes!

| AncaVG a răspuns:

Pai la Samsung intri la setari, conexiuni si dai la pc