| Ellaa1995 a întrebat:

As vrea sa ma schimb putin la fata, anul asta voi fii la liceu si as par mai matura ( La fata ). Ce as putea face. Fara operatii thinking

2 răspunsuri:
| RebecaBaa a răspuns:

Şi eu am vrut acelaşi lucru şi m-a ajutat foarte mult machiajul, care îl făceam ca de obicei, foarte simplu, dar am mai adăugat "blush-ul", care îţi accentuează frumos pomeţii. Şi ce am mai făcut a fost să mă vopsesc, şi asta te mai maturizează. Oricum găseşti tu. big grin Succes! :*

| Lyndsey a răspuns:

Nu ai cum sa iti schimbi fizionomia fetei.De ce trebuie sa pari neaparat mai matura? E foarte placut sa vezi o domnisoara "mai copilaroasa, mai fetita", cel putin mie imi place.In concluzie, nu ai cum fara operatii estetice.Bafta la liceu.Te pup.happy