| Fllorentina a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu ceva informatii despre pasari,

adica ce le caracterizeaza pe ele?

si cat mai multe poze dar sa fie pasari mai speciale cum ar fi Pinguinul:d sau porumbelul sau na :d

mersi :* DAU FUNDA `+ VOT:*

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Nu stiu bre eu am un papagal nimfa, are un motz dragut, canta, fluiera ma cauta prin casa mananca si bea din farfurie cu mine iar daca o dau de o parte se intoarce inapoi mai insistenata, eu mai mult n-am ce spune decat ca mi se par niste pasari foarte speciala si sa te interesezi de ele :d cum a spus anonim pe google, best frend

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google is your friendhappy