| AnyAnutza a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa mai adaug pe blogul meu?
Blogul se numeste:

http://pisicutaanuta.blogspot.com/

Multumesc

Răspuns Câştigător
| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna! Blogul tau e super, nu treuie sa adaugi nimic, dar daca vrei neaparat poti face un fel de concurs cu actorul, melodia sau filmul preferat. Cand afli care este cel mai indragit poti posta imformatii noi despre el sau poate ( daca este melodie/film) sa il uploadezi. Poti de asemenea sa treci hitul saptamanii sau sa posteti radio pe site. Succes

2 răspunsuri:
| TaylorSwift a răspuns:

Cherry... vad ca ai un blog foarte bun!winking daca ai dori sa ne asociem si sa te pot ajuta cu mai multe news interesante, tips-uri pentru o relatie de succes si pentru vestimentatie si impreuna putem avea un blog MAGIC! love struck ce ar mai trebui sa adaugi? mai nimic... numai chestii de design al blogului cu care pot sa te ajut daca doresti. succes! daca vrei baga-ma cu bombonika_sandra in lista ta de messenger si spune ca sa te recunosk ca esti :,, fata cu blogu' ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa schimbi numele blogului! Ar fi mult mai "vizitabil" daca ar avea alt nume!winking