| IngerCazator a întrebat:

Ce credeti, sunt nebuna daca ma dau cu capul de pereti si urlu? E grav? O sa mor? [nu vreau sa mor]

6 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Oare? tu ce crezi? Normal ca est grav! Nu cred ca ai sa mori dar cu capul spar ai sa te alegi.

| Xtadelo a răspuns:

Exista T/A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştii în ce direcţie e fereastra, nu? Sari. Cât ajungi jos vei scăpa de nebunie.

Răspuns utilizator avertizat
| DragosM8 a răspuns:

Sfatu meu e sa te urci pe bloc si sa te arunci si asa o sa scapi de griji

| TeeaD a răspuns:

Se pare ca atunci cand ajungi la o limita, te manifestezi in acest mod.Nu este ceva total anormal dar incearca sa nu iti mai manifestezi furia astfel.Te vei rani singura.Du-te la un psiholog.Succes!