| Ysa232 a întrebat:

Ce fac daca nu imi mai merge parola de la telefon... eu nu imi amintesc sa o fi schimbat, marca telefonului meu este Vodafone smart chat

Răspuns Câştigător
| Meow_No_1995 a răspuns:

Trebuie sa il duci de unde l-ai cumparat sau de la Vodafone si il trimit inapoi la fabrica si vine cam peste o saptamana. Mi s-a intamplat si mie, dar trebuie sa ai cutia si datele si tot ce ti-a mai dat cand ai cumparat telefonul ca sa dovedesti ca e al tau. Vezi ca o sa-ti stearga tot ce ai pe el.

2 răspunsuri:
| Laariss a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci du-te la cei de la Vodafone si o sa iti spuna ei ce sa faci.

| AlexissAntes a răspuns:

Te duci la Vodafone cu el si le spui problema...