| Me_2404 a întrebat:

Cum se joaca Master Mind pe Lady Popular? fundita

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Deci trebuie sa completezi cu culoarea potrivita. Mai intai trebuie sa afli culorile.Iti dai seama dupa cercurile albe care apar in dreptul fiecaruia.Fiecare cerculet alb inseamna ca ai ghicit o culoare, iar cercul negru inseamna ca ai ghicit si culoarea dar si locul potrivit culorii respective. Tu trebuie sa ghicesti fiecare culoare, iar apoi sa ii gasesti locul potrivit.
Succes si sper ca ai inteles!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi intrebare am si eu tot pentru lady popular nu reusesc sa ghicesc culorile ma tot joc si nu-mi dau seama cum sa ghicesc mai repede culorile :-s! Cine ma ajuta si pe mine :-ss?batting eyelashes

| Vreausastiu a răspuns:

Incerci sa gasesti combinatia de culori corecta. Daca in dreapta iti aper un cerc alb ai ghicit o cul( daca 2 crec 2 culori etc.), iar daca iti apare un cerc negru ai ghicit o culoare si pozitiz sa. Funda?