| skinnylove a întrebat:

da FUNDA oricui care imi da o solutie la problema. am ipod touch 8gb [ nu e cel mai nou model, e cel fara camera ], am instalat itunes, iar atunci cand concetez ipodul imi da acest mesaj : This ipod cannot be used because the required software is not installed. apoi imi cere sa reinstalez itunes. am facut asta de nu stiu cate ori, iar problema e aceeiasi.
am dezinstalat TOT legat de apple din pc. unii zic ca problema ar fi ca trebuie sa dezinstalez Apple Mobile Device Support, insa nu am acest lucru in Add/Remove Programs... ce ar trebui sa fac? nu vreau rasp gen vezi pe apple.com pentru ca am incercat
FUNDA :*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Acesta va fi raspunsul pe care va trebui sa il lasi lor
--=D.N.D 4You=- IzzyZone.Com: Luata la palme in directO blonda se alege cu o bataie in directdupa ce ii aruncaun pahar cu apain fataprezentatorului TVPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/ da mai departe