| melaniemartinezfancrybabycrybaby a întrebat:

Hei TPU daca imi fac dintii cu patentul precum ai lui melanie martinez doare?

Răspuns Câştigător
| Dragon32 a răspuns:

1.Cum sa iti faci dinti cu patentul? 2. Ce problema ai la dinti? 3.Sigur ca te va durea este exact cum ai incerca sa iti prinzi un deget cu patentul 4. Vrei sa tii îndrepți? 5.Indreptatul cu patentul este o mare prostie 6.Nu crede tot ce auzi la televizor sau citești pe internet 7. Cel mai bine este sa mergi la dentist deoarece sigur te va ajuta.

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Sper ca da.