| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie nume de is mai funny. daca se poate sa includa si numele meu (alice). cele mai multe si mai frumoase vor primi fundii, mss mult XoXo >:*: d

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Alice in Tara Minunilor, I miss Alice, Alice e cu Viorel Lis, Alice is your sis, Alice is for peace. cam atat. fundy?

2 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Alice.from.wonderland big grin thinking Alicee si atat love struck Alis happy Alicee me alicee love struck Alice e de vis happy daca mai vrei da mesaj privat :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cer scuze de fapt am vrut sa scriu id dar m-am grabit laughing