| Fllorentina a întrebat:

HEi TPU dau funda, dati-mi o lista cu nume de useri de farmerama. Adica cei care jucati lasatzi userul vostru plus dati si mie cativa din prietenii vostrihee hee am nevoie urg! pls straight face :* dau funda si la ceilalti vot!

1 răspuns:
| tybyyy a răspuns:

Daca inca mai ai nevoie iti dau eu cateva sugestiii eu mai em nevoie de un prietenbatting eyelashes eu:tybyyy stef-galani; alex33_adidas; ronaldo2500; lucianomihai96; michal393; pati7575 si -Underhill- astia sunt toti pe care ti pot da sper ca iti sunt de ajutor