| BambiSd a întrebat:

Este vreo problemă dacă te dai cu cremă de zi, noaptea înainte de culcare? Fundă.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai aplica cremă, apelează la uleiul de migdale dulci, este un excelent hidratant.
Nu are conservanți și parabeni.
Pa, pa.

| TeYo99 a răspuns:

Nu este nici o problema doar ca crema da zi iti lasa fata mai incarcata(cu crema) iar cea de noapte nu fiindca este speciala pentru asta. fundita?

| TheAvenger a răspuns:

Nu, nu-i nici o problemă. dar ți-aș recomanda să nu te mai dai cu cremă, pentru că îți strici fața.