| fede12 a întrebat:

Fitness sau aerobic? Sau ce orice altceva? Sunt înalta si slaba

2 răspunsuri:
| AlexaC8 a răspuns:

Si proasta probabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fitness nu o sa faci prea mare lucru daca nu ai un antrenor care sa te indrume (parerea mea)...cel mai bine mergi la aerobic sau in orice caz undeva unde exista un instructor pe care trebuie sa il urmezi (gen zumba sau insanity). Plus ca acolo esti si inconjurata de alti oameni care fac aceleasi exercitii si esti nevoita sa ti pasul cu ei deci lucrezi mult mai mult decat ai face-o singura la fitness.