| Glamour612 a întrebat:

:*Funda mare:X daca ma puteti ajuta.Plec la mare cu prietena mea si as vrea si eu niste idei de poze. Site`uri sau link`uri cu poze artistice la mare sau nu stiu, chiar poze daca ati putea sa imi dati. Orice mi-ar fi de folos. Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| InsaneDoll a răspuns:

Poi nu stiu...in primul rand de ce trebuie sa copiezi niste poze stupide de pe niste site-uri stupide, cand poti tu si cu prietena ta sa va puneti imaginatia la punct si sa faceti poze originale de 100 de ori mai faine decat rahaturile alea de pe site-urihappy

| Revolt666 a răspuns:

:|:|:| pozele trebuie sa le gandesti tu nu sa le copiezi
le faci cand vrei, cand simti...
daca vrei sa vezi poze "smechere": http://iulianonofrei.com/

| MusicIsLife a răspuns:

Www.photobucket.com.Sper ca te-am ajutat. fundita te rog.