| LoLFuNKyPooF a întrebat:

Hei TPU imi puteti spune cum pot sa creez haine pe imvu ca sunt creatoare dar nu stiu cum sa le fac cum fac vreau detaliat daca se poate si dau funda va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| emonika98 a răspuns:

Trebuie mai intai sa scapi de 'Guest_', asta se poate face in 3 feluri:
1. Iti iei VIP
2. Cumperi numele cu bani reali
3. Cumperi numele cu 30000 de credite pe DevCredits
Dup-aia te duci la 'Create' si iti spun ei ce sa faci... de-aici incepe partea grea la care nu pot sa te-ajut, ai nevoie de tone de rabdare pe care eu nu le am laughing

btw sunt Ephemeral daca mai ai intrebari

| SiminaSalvadore a răspuns:

Uite, nu prea stiu despre ce e vorba asa ca scrie saitul pe elina.magica(yahoo) si daca ma uit la el poate imi dau seama