| Bianca2204 a întrebat:

imi spusese cineva acum ceva vreme ca exista o aplicatie sau ceva de genul pentru a obtine mai multe like-uri pe facebook. imi puteti spune totusi vreo "smecherie" pentru mai multe like-uri?

multumesc anticipat, funda!

1 răspuns:
| xAlvin a răspuns:

Nu e nici o smecherie. unii fac aplicati gen "cine e perechea ta, cine iti viziteaza profilul etc." tu gand ai dat click k na romanul e curios ai intrat in aplicatie ca sa mergi mai departe iti si spune pentru a continua dai like si uite asa se face like.sau am mai vazut poze in care scria da like daca iti place sau daca mananci dimineata dai like o sa se ajunga sa spune daca te F**i dai like. asta e toata smecheria