| HEROINAhero a întrebat:

In gat, deci dupa omusor, am un fel de umflaturi medii/ mici de culoare galben deschis, iar cerul gurii este alb straight face si amigdalele sunt varza ca sa zic asa.
Ma tot ingrijorez si caut pe net sa vad ce ar putea fi..va rog nu ma speriati straight face

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E puroi, ai amigdalita. Du-te la medic sa-ti prescrie niste antibiotice.

| ElenaSA a răspuns:

Mergi la medic. Eu aveam mereu probleme cu amigdalele si a trebuit sa le scot pentru ca erau un pericol pentru organism, focar de infectie. Mi s-a spus ca daca nu le scot voi avea probleme cu inima si rinichii.Mergi la ORL. Medicul de familie nu-ti poate da un raspuns clar in aceasta problema.

| TheOne007 a răspuns:

Nu te lua dupa internet, mai bine te duci la doctor sau la spital