| Raluka21 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat azi dimineata...Cand am vrut sa ascult muzica am observat ca vocea nu se aude, doar melodia...La fel se intampla si daca ma uit la vreun film sad Uneori se aude, dar foarte ciudat si incet sad Nu stiu ce sa mai fac, va rog ajutati-ma daca stiti cum puppy dog eyes Pupici! :*

3 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Se poate sa se fi stricat o boxa.Asa mi s-a intamplat si mie.Ori..placa audio are probleme.

| xplicitstudio a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul de sunet si de acolo poti sa-ti dai seama de unde vine problema.

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Pai este de la vreun virus ori daca nu de la placa audio si app nu ai ales categoria potrivita. funda?