| MegaProXtreMm a întrebat:

Nu stiu ce sa fac ca sa bag poze sau melodii in iphone prin usb, nu merge.Deci,dupa ce introduc usb-ul in laptop si in iphone ce trebuie sa mai fac? ca imi apare dupa ceva de importat poze si chestii dar nu ce caut eu...iar de melodii nici nu mai zic, nu pomeneste nimic de ele si nici fisierul cu ele din telefon nu mi-l arata ca sa dau copy -past.Va rog sa ma ajutati, ofer funda:*

1 răspuns:
| Eugen000 a răspuns:

Tot ce apare inchizi, lași deschis DOAR - "iTunes". In coltul din STINGA SUS, trebuie sa alegi din :" Filme/aplicatii/podcasturi/muZica" - deci pui la muzica, APOI IN COLTUL DIN STINGA JOS, este un "+" - apesi le el si alesi "creeaza o lista de redare" (adica e ca o mapa in care urmeaza sa pui muzica", dupa ce o creezi, ii pui denumirea dorita, apesi "ok", apoi "tragi" muzica dorita in spatiu dat! Iar dupa aceasta, intru pe "iphone" DE LE ITUNES-ul din computer (buton dreapta sus) - alegi muzica din bara orizontala, si o sa apara mai jos denumirea listei de redare - o bifezi - apesi "suncronizare" - si ai muzica le iPhone