| JeJeleu a întrebat:

Hei TPU, nu stiu daca e bine categoria dar nu contează vreau sa va intreb daca știți vrun magazin in Pitesti sau in Argeș oricum cu converse all star mai ieftine, am auzit de la mulți ca au luat cu 50 lei etc... eu am gasit doar cu 220+ si nu mi se pare convenabil
Mai bine iau o replica mai ieftina ca tot atata o sa ma tiana
Asa ca daca stiti un magazin in apropiere de pitesti sau asa, ziceti-mi si mie
Funda!

1 răspuns:
| KentGG a răspuns:

Nu cred ca erau originali la pretu ala...