| ChuckBass25 a întrebat:

Hei TPUhappy, nu stiu de ce dar in ultimul timp nu mai sunt eustraight face. Adica eu sunt o fire ff hazlie. doar 2 min daca stai cu mine razi. Am inceput sa fiu ironica cu toata lumea, sa nu mai suport unele lucruri care inainte ma faceau fericita... si ma enervez pe persoanele dragi mie. Prietena mea cea mai buna imi spune ca m-am schimbat si... asa cred si eu. Va rog cateva sfaturi. [Multumesc ca ai avut rabdarea ca sa citesti], Funda:* PS: fara jigniri

Răspuns Câştigător
| DeCeArConta a răspuns:

Pai...vezi si tu daca ai inceput sa stai cu persoane diferite si daca te-au schimbat intr-un felthinking Daca nu...atunci poate e de la varsta.Asa am devenit si eu de un timp si unele persoane au inceput sa nu ma mai suporte deoarece ma enervez foarte repede.Cand te mai enervezi incearca sa numeri pana la 10 si sa te linistesti pentru ca poate acea persoana nu a vrut sa te superebig grin good luck!:*