| RememberToSmile a întrebat:

Profa de desen ne-a dat un mic proiect de facut adica trebuie sa ne alegem un artist din mediul vizual(pictor,sculptor etc) si sa facem un obiect (sau doar sa luam unul laughing ) si sa desenam pe el sau sa scriem ceva reprezentativ pentru acel artist. Puteti sa ma ajutati si pe mine va rog cu cateva idei pentru ca, chiar nu stiu ce as putea face puppy dog eyes FUNDA!

1 răspuns:
| anonim1795 a răspuns:

Pai pana la urma tu trebuie sa scrii ceva despre un pictor sau sculpror sau trebuie sa faci un desen sau o sculprura