| inimadeciocolata a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cateva melodii ale Antoniei? Sunt mare fan...

Răspuns Câştigător
| Denisadraguta a răspuns:

Roses on fire,Morena,Marionette,Pleaca, Shake it Mamma, Hit'en up girl.Cam astea sunt toate melodiile ei. Funditalove struck

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Antonia - Marionette
Antonia - Pleacă (feat Vunk)
Antonia - Shake it mamma
Antonia - Roses on fire (feat Pink Room )

Numai bine!

| alecsasweet a răspuns:

Pleaca, Marionette, Shake it mama, Morena, The vibe, Roses on fire, Hello love big grin cam atatea stiu. funda?

| CristinaTa a răspuns:

Pai este pleaca, shake it mamma, fillip...etc te rog fundita

| Pink_4942 a răspuns:

Buna! Pai stiu si eu cateva melodii:Marionette,Shake it mama, Pleaca, Roses on fire...cam atat stiu sper ca ti.am fost de ajutor! papapa