| Nimikdspus a întrebat:

Hei TPU saptamana trecuta am iesit cu un baiat pe care il plac saptamana asta m-a invitat in oras si dupa ce m-a invitat i-am spus ca il plac dar el a plecat imediat acum ce sa fac sa mai merg la intalnire? Va rog raspundeti-mi mersi anticipat...

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Mergi,dc sa nu mergi... daca te-a invitat, te place si el normal, poate a avut treaba atunci cand a plecat, s-au s-a rusinat tarewinking du-te, nu ai nimic de pierdut, poate atunci la intalnire o sa fie si el mai "in apele lui" si o sa va intelegetiwinking

1 răspuns:
| miki13 a răspuns:

Nu,nu merge.el nu te place