| ReadyToHelp a întrebat:

Spuneti-mi ceva siteuri sau programe pentru prelucrarea pozelor. Funda pentru cel mai bun program sau site!

5 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Photo scape si www.picnik.com

| Sherllyn a răspuns:

PhotoScape
PhotoShop
PhotoInstrument

| EmotionalKoma a răspuns:

Eu am unul sa iti faci tenul mai frumos, sa machezi etc
se numeste photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc PhotoScape si am aflat ca si Photoshop este bun.

Si apropo. daca vrei ceva care sa iti faca tenul mai frumos, sa machezi, etc cum a spus Denisa, foloseste Taaz.
www.taaz.com. trebuie sa iti faci cont ca sa editezi poze. si este FREE;)

Bafta! :*

| Shiro_9234 a răspuns:

Cele mai bune imagini ies cand sunt folosite 2 programe. De exemplu eu folosesc Gimp si Photoscape si ti le recomand cu placere. Pot fi descarcate de pe internet si poti urmari pe youtube tutoriale despre cum sa folosesti programele. Sper ca ti-am fost de folos!