| blablablalba a întrebat:

Hei TPU...

Stiti, as vrea sa imi iau placa asta din decathlon:
http://www.decathlon.ro/RO/skate-team-8th-black-20136075 1/

Nu prea le am cu skate dar vreau sa invat niste scheme, adica ce stiti despre OXELO, face placi bune?
Scuzati categoria
Funda :)

Răspuns Câştigător
| NimeniNu a răspuns:

Hei! Si eu mi-am luat o placa, tot de la OXELO. Nu le am deloc cu skate-ul laughing Mi-am luat-o pentru ca vreau sa invat. A mea este un model mai mic ( asa este modelul ) dar e foarte ok. Aluneca foarte bine. Poti avea increderewinking

1 răspuns:
| blablablalba explică (pentru NimeniNu):

Mersi mult, ai funda happy ..Nu credeam ca o sa imi mai raspunda cineva laughing