| Mirela123yz a întrebat:

Sunt slaba, am picioarele slabe si cand merg nu mi se apropie picioarele, oarecum genunchii mei se indreapta unul spre celelalt, nu mi place mersul meu, cum as putea sa l schimb? Vreo 2 persoane mi au spus ca merg cracanata, iar eu le am explicat ca nu merg asa, asa se vede deoarece sunt slaba si nu mi se apropie picioarele, ce pot face in privinta mersului meu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singurul lucru pe care l-ai pute aface este sa te mai ingrasi, in felul asta, can mergi, nu s emai vede paranteza dintre picioare, ca si cum ai fii cracanata.
Totusi, te sfatuiesc sa nu porti pantaloni "skinny" pentru ca iti ies paranteze si mai mult in evidenta.

| Goete a răspuns:

Cei care comenteaza mersul tau se uita dupa tine. Asa ca stai linistita.
A comentat vreunul cum ai vebit, sau toti doar cum ai mers?
Deci cand si mers, s-au uitat dupa tine laughing
Vorbind serios, accepta-te tu pe tine insati si fa ceva pe parerea celorlalti care sunt "perfecti"
Mie imi plac fetele cu picioarele asa cum spui tu - dar te asigur ca El te va iubi chiar daca "mergi asa"

| ovidiu123432 a răspuns:

Pai daca esti sclaba si mergi cracanata incearca sa te ingrasi poate asta te va ajuta