| anonim_4396 a întrebat:

Am celulita si mi.e rusine sa merg la mare! Ce sa fac?sad...Multe persoane mi.au spus ca am picioare frumoase dar mi.e nu.mi plac.Sunt slaba dar picioarele sunt...cum sa zic? Durduliilaughing.Si se vede celulita cand strangi pielea.Si ma enerveaza dungile alea mov.Venectaziile.Am incercat cu zat da' nu merge! Deloc.E o prostie.Ce sa fac?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde mergi? In ce statiune? Să vin să îti m asez tălpile si celulita vrei?

| greyhound a răspuns:

Lasa ca n-ai fi ultima femeie din lume cu celulita si oricum cand o sa ajungi acolo si o sa vezi toate balenele alea care stau tolanite la soare, o sa te simti mai bine.
Si daca ai sani faini, nu se mai uita nimeni la picioare

| FearOfTheDark a răspuns:

Ce sa faci? Daca tu chiar vrei sa slabesti iesi pe afara.Mersul pe jos face piciorul frumos.winking

| Larix a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa bei multa apa. ( 3 litri pe zi)